Spring naar inhoud

Nieuwe leiding bij de welpen

WELPEN – De speltak welpen krijgt dit seizoen ondersteuning van een flink aantal nieuwe leiders. Lieke en Nicky zijn de vaste gezichten, maar worden wekelijks bijgestaan door twee leiders met een flinke dosis scouting-ervaring. Daartoe hebben zeven vrijwilligers van Scouting Rijssen zich gemeld, die op basis van roulatie meedraaien. Zij gaan met bevlogen enthousiasme de welpen het komende jaar wegwijs maken in de jungle. Nieuwsgierig wie er leiding komt geven? De leiders stellen zich voor in onze nieuwsbrief, die je hier kan lezen. De eerste opkomst van het nieuwe seizoen is voor de scouts op woensdag 6 september en voor de welpen op vrijdag 8 september! Zin om te komen kijken en te ontdekken of Scouting iets voor jou is? Kom gerust kijken! (27/08/2023)