Spring naar inhoud

Dodenherdenking in Haarle en Amsterdam

DODENHERDENKING – Volgens traditie heeft Scouting Albaldah Haarle weer volop bijgedragen aan de dodenherdenking in Haarle. Ook deze keer niet alleen bij het leggen van bloemen en het dragen van de kransen. Zo heeft welpenleidster Marian een gedicht voordragen tijdens de kerkdienst, die vooraf ging aan de herdenkingsplechtigheid. Scout Milan heeft de wethouder geholpen met het leggen van de krans namens college van burgermeester en wethouders. Omzien naar elkaar en een positieve bijdrage leveren aan de samenleving staat hoog in het vaandel bij de scoutinggroep in Haarle. Fijn dat wij gezien en gewaardeerd worden bij evenementen die er toe doen in onze gemeenschap. En dit jaar was een delegatie van onze groep niet alleen in Haarle aanwezig bij de plechtigheid. Explorers Sven en Laura en scout Ellen mochten ondersteuning bieden tijdens de Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam.

Ook volgend jaar kun jij bij ons staan bij en een waardevolle bijdrage leveren tijdens de Nationale Dodenherdenking. Wij zijn op zoek naar nieuwe jeugdleden en vrijwilligers!

Meer foto’s in ons fotoalbum onder het kopje ‘Algemeen’ * Foto’s: Stichting Marke Haarle.  (08/05/2023)