Spring naar inhoud

Bovenbouw basisschool maakt kennis met Scouting Haarle!

BASISSCHOOL OP WEG – Wat mochten wij woensdag 5 april een ontzettend leuke ochtend organiseren voor de leerlingen van de groepen 6, 7 en 8 van basisschool Op Weg in Haarle! De zestig kinderen konden via verschillende activiteiten een beetje kennis maken Scouting.
Zo mochten de kinderen een touwtje doorfikken in zo’n kort mogelijke tijd, skilopen, via een estafette zo veel mogelijk water overbrengen, op een gepionierde A-lopen, een sleutelhanger knopen, broodjes bakken en het einde van de zenuwspiraal halen zonder zoemer!
Onder een prachtig stralend lentezonnetje genoot iedereen van de uitdagende activiteiten. De groepswinnaars en de individuele winnaar worden volgende week bekend gemaakt als de prijsjes op school worden overhandigd! Na afloop kregen alle kinderen een stoere koelkastmagneet van Scouting Haarle en een flyer mee naar huis, waarmee ze vier keer gratis kennis mogen komen maken met Scouting!

(07/04/2023)