Spring naar inhoud

Ga de uitdaging aan en kom bij Scouting Haarle!

Ben jij tussen de elf en vijftien jaar oud en verveel jij je regelmatig? Ben je je mobieltje of spelcomputer helemaal zat? En heb je weinig zin om suf op de bank te ploffen? Kom dan kijken bij Scouting Albaldah!

Vind jij het leuk om samen met (nieuwe) vrienden uitdagende dingen te gaan doen? Bij Scouting ga je kamperen, leer je met technieken omgaan, probeer je lekkere gerechten te koken en speel je stoere spelen. Wil je uitdaging, spanning en gezelligheid en ben je tussen de elf en vijftien jaar? Dan is scouting in Haarle de plek waar jij moet zijn! Kom een keer vrijblijvend op bij ons langs. Op woensdagavond van 18.45 uur tot 20.30 uur zijn de scouts aanwezig.

Bekijk deze site voor meer informatie en foto’s en like onze Facebookpagina hiernaast. Voor vragen kun je ons altijd mailen via info@scoutinghaarle.nl. (23/09/2019)